Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Hallowen 2012 - buffowanie pola z dyniami

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.06.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj

    Hallowen 2012 - buffowanie pola z dyniami

    witam
    napiszcie mi jak to jest z buffowaniem pola z dyniami - produkcja trwa 8 godzin, czy wobec tego wystarczy, że przed końcem dam na pole półmisek ryb działający 30 minut?
    A może przez cały cykl - czyli 8 godzin - musi być na nim koszyk od znajomego aby mieć 2 dynie?
    pozdrawiam

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wystarczy pod koniec cyklu

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    8h ma cykl to najmniejsze pole, kolejne które kosztuje deski lisc i marmur ma 4h a to za granit i egzotyki 1h

  4. #4
    Osadnik Awatar Pirotechnic
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj
    wiadomo że można mieć po 3 pola każdego rodzaju. Pytanie moje takie, czy jak pole się wyczerpie, można w jego miejsce postawić kolejne ?

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie mozna

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No więc przed chwilą wszedłem na testowy, na którym miałem wykupione wszystkie rodzaje pól po 3 sztuki i nie tylko mogę dokupić te, które się wyczerpały, ale mam tam jeszcze działające small semataries x 2 i dokupiłem do nich 3 kolejne small. Oczywiście to może być bug, a może być też przypadłość testowego po jakiejś potajemnej konserwie o której nas nie poinformowano

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Akurat na testowym można było postawic 2x po 9 pół, pierwsze 9 można było jak wprowadzili event 19-09, po aktualizacji, która poprawiła kilka rzeczy z 28-09 pola można było znów stawiac. Tak jakby licznik pół postawionych został zresetowany. Na normalnych serwerach raczej takiego czegoś nie ma co sie spodziewac.

    Miedzy 19 a 28 wyczerpały mi sie te pola co maja czas produkcji 1h i nie było możliwości kupić nastepnych.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pierwsze pola miały błąd, można je było przenosić i traciły wtedy dynie. ale nie znikały tylko pobierały dynie z sąsiedniego pola.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy te pola zabierają patenty budowlane?

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    pola dyń nie zabierały pozwoleń budowlanych, tak jak budynki kupowane za klejnoty

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.