Zobacz wyniki ankiety: Prawdopodobieństwo przygody - Odpowiada Ci?

Głosujących
74. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie, nie chcę nic zmieniać, wszystko jest super.

    16 21.62%
  • Tak, chciałbym zwiększenia prawdopodobieństwa przygody.

    26 35.14%
  • Tak, chciałbym mieć gwarantowaną przygodę na "ileś" wypraw Odkrywców.

    23 31.08%
  • Lubię lody truskawkowe.

    9 12.16%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Prawdopodobieństwo przygody

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar pymy
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Prawdopodobieństwo przygody

    Witam!

    Od pewnego czasu wysyłam swoich dwóch grubasów na poszukiwania przygód coby zwiększyć sobie delikatnie PD i przejść do następnego poziomu. Jednakże przez niecałe trzy tygodnie przynosili mi non stop same mapki... Poruszałem temat na czacie gry, gdzie dostałem informacje, że za mapki mogę kupić przygody - tak wiem, jednak mając dwóch grubasów jest to średnio opłacalne gdyż:
    w sumie przynoszą 6 mapek na dzień, konkretna przygoda kosztuje 200-300 mapek, a więc chcąc kupić Czarnych Rycerzy musiałbym wysyłać ich przez 50 dni...
    Prośba moja taka, aby delikatnie zwiększyć możliwość zdobycia przygody, albo zapewnić przynajmniej jakąś jedną na konkretną ilość ich "podróży" (np losowa ich wyprawa, ale gwarantowana przygoda na 5 ich podróży...), ponieważ bez ich robienia, gra staje się ciut nudna...

    Co o tym myślicie?

    pozdrawiam,
    pymy

    [edit] - ewentualnie zwiększyć liczbę mapek... Ponieważ koszt jednodniowej wyprawy to 10 monet i 30 kiełby, i kolejno 30 i 150... Nie za dużo?
    Ostatnio edytowane przez pymy ; 16.07.2012 o 21:45

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    spoko ta gra

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam!
    jag byście mogli skasować te patenty budowlanych bo jest głupio



    Dziękuje!!!!

  4. #4
    Poznańczyk
    Obecny system nie jest taki zły.

    Swoją drogą koszt kupna przygody na kanale handlowym jest znacznie mniejszy niż jej szukanie.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Poszukiwanie przygód przez Bronka jest podzielone czasowo. Są trzy przedziały – krótkie, średnie i długie. Każde z nich wiąże się z coraz większymi kosztami poszukiwania. Nie powinno być tak, że przy wysłaniu Bul Bronka na poszukiwanie średnie przynosi jakąś śmieszną Bagienną Wiedźmę za 30 monet i 150 kiełbachy. Już lepiej niech przyniesie mapkę. Wstawienie przygód dla początkujących w drop poszukiwań średnich i długich jest chyba jakimś przeoczeniem, bo jeśli będę chciał zdobyć szałową przygodę o tytule: „Na końskim grzbiecie” wyśle w kierunku krótkim Bul Bronka Poszukiwacza.
    Jestem za tym żeby nie tyle zwiększyć procentowy drop przygód, a posegregować, przypisać odpowiednio do poziomu poszukiwania.


    Zmniejszcie drop Dzieci Sawanny, bo to już przegięcie.

    Zwiększenie dropu przygód raczej nie jest dobrym pomysłem. Odbiłoby się to niekorzystnie na grze.

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar pymy
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    Obecny system nie jest taki zły.

    Swoją drogą koszt kupna przygody na kanale handlowym jest znacznie mniejszy niż jej szukanie.
    Nie chodzi kupno na kanale handlowym, w ogóle nie poruszam tego tematu, wiec po co Wy to robicie? Chodzi mi tylko i wyłącznie o poszukiwania prowadzone przez odkrywców...

    Cytat Zamieszczone przez szpilek Zobacz posta
    Zmniejszcie drop Dzieci Sawanny, bo to już przegięcie.

    Zwiększenie dropu przygód raczej nie jest dobrym pomysłem. Odbiłoby się to niekorzystnie na grze.

    Ten temat nie jest o tym, nie wiem czy zauważyłeś... Ok, niech przynoszą mapki - ale różne ich ilości, a nie, że na ostatnich poszukiwaniach dostajesz także trzy sztuki, bez sensu..

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar AirHawk
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    http://tsowiki.pl/wiki/Odkrywca - tu jest wszystko to co dotyczy odkrywcę i jego szansach

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiem jaką ilość odkrywców mają inni ludzie, ja mam 4 i na brak znajdowanych przygód nie narzekam, co prawda może nie są to takie przygody jakie bym najbardziej chciał ale przygody są znajdowane, temat tyczy sie ogólnie przygód wiec imo szanse na ich znalezienie są wystarczające. Być może autorowi chodzi o szanse na jakąś szczególna przygodę ? Ale większe szanse znalezienia przygód najbardziej porzadanych to za duże ułatwienie by było.

  9. #9
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja na przykład od ponad miesiąca nie dostałem żadnej porządnej przygody. Wcześniej co jakiś czas wikingowie, nawet czarnych raz miałem, a teraz max co mam to wyspa piratów (ale nie myślcie że często, o nie - przygodę nawet taką słabą mam raz na 2-3 dni od jednego odkrywcy, a tak to same mapki), nawet banitów nie dostaję (a wysyłam oczywiście na średnie poszukiwania)

    EDIT:

    ROTFL tak jak podejrzewałem - mam buga. Wysłałem wczoraj wieczorem 3 odkrywców na krótkie poszukiwania i zgadnijcie co? wikingowie, wiktor i zakazane eksperymenty.
    Ostatnio edytowane przez spyderek ; 17.07.2012 o 11:56

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar pymy
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Być może autorowi chodzi o szanse na jakąś szczególna przygodę ? Ale większe szanse znalezienia przygód najbardziej porzadanych to za duże ułatwienie by było.
    Widzisz, gratuluje Tobie, że Twoi odkrywcy znajdują Ci cały czas przygody - mi nie... I nie chodzi mi o konkretną przygodę... Czemu poruszacie wątki, które kompletnie nie były opisane wcześniej i w ogóle o nie nawet nie zahaczałem...

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.