Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: 50 poziom, co dalej? - pytanie do Administracji - dyskusja

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia

    50 poziom, co dalej? - pytanie do Administracji - dyskusja

    Witam, dowiedziałem się z przykrością iż na 50tym poziomie pasek doświadczenia staje w miejscu, w takim razie co z ludźmi którzy wstąpili na ostatni szczebel, i nie maja możliwości dalszej rozgrywki na przygodach, poza drop'em? Jeśli chodzi o mnie zainwestowałem troszkę realnych pieniążków na tę grę jak wielu moich znajomych. Co w takim momencie powinniśmy zrobić, zaczekać na przerwę techniczną w której zniesiecie 'owy limit, czy tracić cenne doświadczenie na ukończeniu każdej przygody, zaprawdę jest to nie tyle co bezmyślne posunięcie ze strony Administracji, gorzej bo pokazaliście iż nie interesujecie się graczami dzięki którym otrzymujecie pensje.

    Zgłaszam się z prośbą jak i zapewne wielu z Nas już nie o przyśpieszenie prac nad tym projektem, aby każdy kolejny dzień w grze Settlers Online nie był zmarnowanym, przykład:

    *Robiąc 2-5x dziennie przygodę Wikingowie, Czarni Rycerze lub inną z wyższej półki możecie sobie tylko wyobrazić ile "expa" idzie w błoto.


    Jeżeli coś przeoczyłem lub o czymś nie wiem proszę o zamknięcie tematu iż góry przepraszam za kłopot natomiast jeśli się nie mylę, proszę przynajmniej o stworzenie opcji "skumulowania" całego doświadczenia w jednym zielonym pasku pod awatarem aby w przyszłości przynajmniej częściowo zrekompensować stracony czas.

    Proszę o w miarę szybką odpowiedź Admina, jak i dyskusje innych graczy,

    Pozdrawiam serdecznie, Twice.

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O tym, ze pasek doswiadczenia sie zatrzymuje wiadomo od roku. Najprostsze rozwiazanie to nie scigac sie do osiagniecia 50 przynajmniej tak dlugo, az nie wprowadza wyzszych leveli.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bez tego tez da się żyć.
    Nie było tego od początku więc niech tak zostanie jak jest, każdy jest świadomy takiej mechaniki gry. Taki mechanizm pozwala na wyrównanie poziomów przed końcem bety a serwery nie będą (dzięki temu) restartowane.
    Ostatnio edytowane przez Musashi ; 14.09.2012 o 14:07

  4. #4
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak jak zostało to już wspomniane, po osiągnięciu poziomu 50 nie można zdobywać dalszych Punktów Doświadczenia. Chciałbym zapewnić, że nie zapomnieliśmy o osobach z poziomem 50 - prace nad nowymi rozwiązaniami trwają, jednak dokładny czas ich implementacji nie jest jeszcze znany.

    Przy okazji najbliższej aktualizacji Pamiętnika dewelopera, postaram się dodać kilka informacji na temat rozwiązań dla osób z poziomem 50+, jednak niczego nie mogę obiecać.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiem jak to jest mieć 50lvl i płacić za grę, ale mam obecnie 41lvl i połowa budynków na 3lvl jeszcze bo sporo monet potrzeba, jak na moje to zanim dojdę do 50lvl to nadal sporo budynków będę miał na 3lvl może już 4lvl ale nadal sporo monet i granitu będzie schodzić a to nadal towary w cenie.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Musashi Zobacz posta
    Bez tego tez da się żyć.
    Nie było tego od początku więc niech tak zostanie jak jest, każdy jest świadomy takiej mechaniki gry.
    A to ciekawe ja się o tym dowiedziałem na 50 lvlu i otrzymałem zylion pytań na ten temat czy doświadczenie dalej mi leci...

    Cytat Zamieszczone przez Musashi Zobacz posta
    Taki mechanizm pozwala na wyrównanie poziomów przed końcem bety a serwery nie będą (dzięki temu) restartowane.
    Raczysz sobie kpić milordzie... restartowanie serwerów, a to dobre

    W takim razie postuluje aby nowości uaktywnić po uzyskaniu 50 lvl przez ostatnia osobe na serwerze... w końcu wyrównanie poziomów to część zamierzonej polityki BB w tej grze


    Wystarczyło gromadzić uzyskiwane doświadczenie, a po otworzeniu kolejnych poziomów wziąć je pod uwagę i tyle

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Musashi Zobacz posta
    Taki mechanizm pozwala na wyrównanie poziomów przed końcem bety a serwery nie będą (dzięki temu) restartowane.
    Takiego wyrownania nigdy nie bedzie, biorac pod uwage, ze na oko jakies 90% graczy nie wbilo jeszcze nawet 10% expa potrzebnego na 50 level.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    poza tym serwery nie będą restartowane, a zgodnie z tym co pisze administracja polska beta jest beta głównie ze względu na niedopracowane tłumaczenie gry...

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Póki co gra skupia się na wydojeniu jak największej ilości złotówek na drodze do 50 poziomiu, a po jego osiągnięciu pozostaje ... zbierać monety? Zbierać surowce? A już wiem - można wyburzyć wszystkie budynki i zacząć rozbudowę wyspy od początku. Frajdy że ho ho

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    gra skupia się na wydojeniu jak największej ilości złotówek
    Wcale się na tym nie skupia. Można dojść do 50 lvlu nie wydając nawet 10 groszy na tę grę. Nikt nikomu nie nakazywał topić w grze przeglądarkowej setek (a czasem i tysięcy) złotych. To był wolny wybór każdego z graczy.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.