Zamknięty wątek
Strona 1 z 20 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 197

Wątek: System Badan - spostrzezenie

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat

    System Badan - spostrzezenie

    czesc wam
    jeszcze nie ma a juz zauwazylem pewna ''ciekawostke''
    sugerujac sie obrazkiem


    1. budynek na 5tym poziomie
    2. czas produkcji 1 manuskryptu ~ 1 dzien i 12 godzin
    3. czas produkcji 1 ksiegi ~ 11x 1.5 = 16 dni i 12 godzin
    4. czas produkcji 1 Tomu (slownie JEDNEGO)~ 10x 16.5 + 1.5 = 166 dni i 12 godzin
    5. oczywiscie nie ''wydajemy'' po drodze ani jednego manuskryptu ani ksiegi ....

    mysle ze jeszcze sie nie zaczelo ale juz MUSZA sie zastanowic nad sensem ... pol roku czekac by jedna rzecz kliknac ??
    1 geologa sie bedzie ''wypasalo'' z 5 lat ...

    PS mam nadzieje ze czasy te nie beda wprowadzone w zycie , bo tymsamym nie bedzie sensu nawet tego budowac

    PPS a moze planuja wprowadzic PvP za 15 lat i chca nas czyms zajac na ten okres oczekiwania ....

    pozdr
    okogi

    obrazek juz oryginalny
    1 level


    ilosci zmienili wiec moze nie bedzie tak zle
    mam nadzieje ze nie tylko na testowym


    Ostatnio edytowane przez okogi ; 10.05.2013 o 20:55

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    zauważylem to samo aczkolwiek sie tym nie przejmowałem bo:

    1. budynek jest na 5 poziomie niby, ale dalej mu sie świeci czas upgradowania i koszt
    2. czas upg z pkt 1 jest taki sam jak czas produkcji poszczególnych ksiąg

    moim zdaniem po prostu im sie nie chciało zmieniać albo specjalnie dali takie czasy na screenie, bo jakby dali teraz np 5 min a potem zmienili to na 5 min 10 sek to by sie wrzawa podniosła jakiej jeszcze tu nie widzieli, właśnie o te 10 sekund
    It's coming
    It's watching your every move
    You cannot hide...

    Goldmano

  3. #3
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wszystko fajnie ...
    Ciesze sie, że bedzie kilka nowych budynków
    Mam jednak wątpliwości czy ktoś je będzie rozwijał. Przy tak rozwalonej gospodarce i nadmiarze na Rynku wszelkich dóbr, zwiększanie wydobycia / produkcji: węgla, marmuru, kamienia, miedzi i żelaza jest nieopłacalne - patrząc na koszta tych budynków

    Jedynie optymalizacja wydobycia rudy złota jest dla mnie zachętą
    Ostatnio edytowane przez Hakardrag ; 09.05.2013 o 18:56

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    Hakardrag ... tu nie chodzi o oplacalnosc ... przynajmniej nie w tej grze ...
    tylko o frajde budowania , ale czas mnie porazil

    Goldmano ... czas upa i produkcji sie rozni, a moze bedzie sie upowalo to ponad 5ty level :P pieron ich wie ...

  5. #5
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Okogi ... a jakże, postawie te nowe budynki, ale jakoś nie mam chęci na ich upgradowanie, podobnie jak jak w przypadku Kusznika i innych mistrzowskich budowli

    Liczyłem że będzie można wreszcie coś pokombinować z granitem w tych nowych budynkach - a tu lipaaaaa

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    niech dadzą cokolwiek bo nie ma co ulepszać już

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Spokojnie pewnie będzie opcja skrócenia czasu za klejnoty

    Mi tu jeszcze brakuje info o kosztach budynków, elementów które będą przetwarzać, bo raczej nic z powietrza sie nie będzie, wymaganych lvl (chodz to chyba najmniejszy problem bo większość kisi sie na 50lvl)

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mi tu brakuje informacji o tym, czy beda wymagaly patentow budowlanych.

    Jesli tak, to to jest kolejny argument za tym, ze ci ludzie nie maja pojecia o grze ktora tworza ;d
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Wszystko fajnie ...
    Ciesze sie, że bedzie kilka nowych budynków
    Mam jednak wątpliwości czy ktoś je będzie rozwijał. Przy tak rozwalonej gospodarce i nadmiarze na Rynku wszelkich dóbr, zwiększanie wydobycia / produkcji: węgla, marmuru, kamienia, miedzi i żelaza jest nieopłacalne - patrząc na koszta tych budynków

    Jedynie optymalizacja wydobycia rudy złota jest dla mnie zachętą
    Myślałem ,że chodzi o dobrą zabawe,a już na pewno wygode. Nikt młynu czy silosu, by nie kupił patrząc w ten sposób. Opłacalność lepiej w normalnym świecie liczyć. Wprowadzenie takich nieco RPG rozwiązań jest całkiem fajnym posunięciem i na pewno urozmaici to nieco rozrywke między "klepaniem" kolejnej tej samej przygody (co zabawne nie jest) czy ulepszaniem kolejnego budynku. Do tego wprowadzenie zadań kryzysowych (mam nadzieje kolejne bardziej przemyślane) fajnie urozmaica. Oby tylko były trudniejsze,ale nie wynikały z przypadku (np. przejscie przygody na czas - biorąc pod uwage,że nie każdy ma szybkiego generała, czy ukończenie określonej robiąc daną liczbe bloków, zrobienie bloków 2/3 osobowych - chociaż z tym będzie ciężko gdy podejście supportu(wsparcia-bo przecież obowiązujący język to PL ) / twórców sprowadza się do ich nie uznawania jako element zaplanowany).
    Ostatnio edytowane przez Podkołdernik ; 09.05.2013 o 19:44

  10. #10
    Osadnik Awatar Galmachar
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Poniżej prezentuję 7 nowych budynków, które zostaną wprowadzone do gry wraz z Systemem Badań. Budynki te mogą być ulepszane (aż do poziomu 5), co nie tylko poprawia ich wydajność, ale podnosi również walory estetyczne. Obiekty te konsumują patenty budowlane, jednak ich ilości nie są limitowane. Wyjątek stanowi budynek Introligator - każdy gracz może posiadać tylko jedną konstrukcję tego typu.
    Sparkz - to fragmentu dzisiejszego wpisu xaara

Zamknięty wątek
Strona 1 z 20 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.