Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: problem z geologiem

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia

    problem z geologiem

    Witam, mam następujący problem. Geologa wysłałem na poszukiwania węgla i po 4 godzinach zaczął poszukiwania automatycznie od nowa a wyników poprzedniego nie ma... Problem od wczoraj pojawił się już dwukrotnie dla poszukiwań węgla i raz dla złóż złota. Oczywiście obecna ilość kopalń pozwala na znalezienie następnych...

  2. #2
    Osadnik Awatar Rafar321
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    geolog często się resetuje - szczególnie szybki
    pisałem już o tym do suportu i dostałem odpowiedź, że wiedzą i pracują nad poprawkami
    pozostaje czekać - zobaczymy ile czasu

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2013
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    Ja dostałem w odpowiedzi oprócz tego, że wiedzą i pracują jedną radę. Najlepiej, żeby nie wychodzić z wyspy, kiedy geolog pracuje czyli nie wylogowywać się, nie wchodzić w przygody i nie wchodzić na wyspy znajomych.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie problem pojawił się po ostatniej konserwacji.
    Co więcej wywala mnie co jakiś czas z gry bo jakiś obszar nie może być wczytany i to najczęściej w momencie wysyłania geologa.

    Na dodatek problem pojawił się również podczas poszukiwania marmuru. Już 3 raz szukają
    Ostatnio edytowane przez MOD_Deirdre ; 07.05.2013 o 18:18 Powód: Sklejono dwa posty, proszę używać opcji edycji.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.