Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Ostatnie wydażenia

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Ostatnie wydarzenia

    w związku z tym że od wczoraj jest ostra napinka pomiędzy graczami serwera a modem Goya3, a także w związku z tym że nasz temat w pomocy technicznej został perfidnie usunięty przez moderatorów forum za to że wyraziliśmy tam swoje opinie na temat tego jak pracuje polska strona gry, poszukuję chętnych do współpracy osób które znają niemiecki aby napisać do centrali gry co się tutaj wyprawia. Może jeśli dostaną po uszach odgórnie to się nauczą nas szanować i nie rzucać banów za pomoc innym graczom podczas trwania eventu. Proszę też aby każdy kto ma lub miał jakikolwiek problem z modami wpisywał się tutaj, postaramy się opisać każdą sytuację zarządowi BB tak aby mogli zareagować w odpowiedni sposób. W końcu dostają od nas pieniążki zarówno ci w centrali w Niemczech jak i osoby zajmujące się naszymi serwerami. Pozdrawiam i do boju
    Ostatnio edytowane przez DonKokot ; 12.12.2012 o 19:36

  2. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    podpisuje się pod tym obiema rekami czas w końcu coś z tym zrobić ponieważ nie uważam ze ban za to ze się rozmawia na global 7 a nie global 1 jest słuszna sprawa zwłaszcza podczas takich rzeczy jak ivent gdzie staramy się jednoczyć i współpracować.pozdrawiam

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    zgadzam się z tym wyżej ban za rozmowę i dogadywanie w sprawie surowców to jest niedorzeczne. Wielka jedna pomyłka.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I ja również podpisuję się obiema rękami. Dostałam bana pierwszy raz, oczywiście niesłusznie i nie jestem tu odosobionym przypadkiem.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    pani MOD Goy3 dziekujemy za bany za darmo !!!! popieram co wyzej

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    i ja bana od mod goya3 wczoraj zaliczyłem... ciekawe na ile , bo do dziś ban siedzi...
    Ostatnio edytowane przez darrooo ; 12.12.2012 o 23:45

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja jeszcze nie dostałem bana od tej osoby, ale wiem, że jest to człowiek niezrównoważony psychicznie, bo z tego co wypisywał na czacie to nic więcej stwierdzić nie można.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Słoneczny Gród
    faktycznie cos nie tak jest z tym modem ma albo jakis syndrom wielkosci albo mial/a ciezkie dziecinstwo i teraz w jakis sposob chce to sobie zrekompensowac

    mam nadzieje ze ktos kto nadzoruje prace moderatorow wkoncu zajmnie sie tym problemem bo ta osoba nie dosc ze utrudnia to wrecz sabotazuje proby organizacji sie na serwerze

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Kolonia
    dostałem także bana od moda Goya za to że grzecznie napomknąłem aby nie dyskutowała na global-7

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    Jak już będziecie pisać ten list to mogę podesłać ss z reklama prywatnego internetowego radia gdzie wg. reklamującego wspomniana G była prezenterka.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.