Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zbanowany?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Zbanowany?

    Wyjaśniam na wstępie, że ten tekst wpisałem wczoraj w innym miejscu na forum i został usunięty przez któregoś moderatora. Najpewniej ten, który czytasz też usuną...

    Mija miesiąc od kiedy bezprawnie i niezgodnie z regulaminem UBISOFT zablokowano mi i mojej żonie możliwość grania w The Settlers Online. Pracownicy Zespołu The Settlers Online nie reagują.
    W przeddzień drugiego etapu Urodzinowego Eventu (1 lipca br.) została zablokowana możliwość grania na koncie moim i drugiej osoby grającej z tego samego IP.
    Po zgłoszeniu faktu zablokowania naszych gier otrzymaliśmy emaile z poleceniem zmiany hasła. Były to polecenia wysyłane jako wiadomość automatyczna. Hasła zostały zmienione ale nadal nie możemy grać. Napisałem ponownie do suportu 2 lipca i otrzymałem odpowiedź automatyczną, że zgłoszenie zostało przyjęte. Podczas prób wejścia do gry po zalogowaniu na konto widniał i widnieje do dziś komunikat: Twój dostęp do gry został zablokowany z następującego powodu: Twoje konto zostało zawieszone do wyjaśnienia, w celu wyjaśnienia sytuacji, należy skontaktować się z Suportem.
    Kontaktowałem się z suportem.
    Pracownicy Zespółu The Settlers Online przez dłuższy okres czasu nie odzywali się, aż wreszcie 11 lipca zarzucili mi nie zgłoszone granie na dwóch kontach z jednego IP i push Bez sprawdzenia stanu faktycznego najpewniej ktoś wymyślił sobie taki zarzut pod moim adresem bo konta zostały zgłoszone i uzyskałem zezwolenie. Posiadam dowód w postaci korespondencji elektronicznej z suportem. Poinformowałem o tym Zespół The Settlers Online. W odpowiedzi pracownik Zespołu zarzucił mi, że gram zakazanym regulaminem pushem. Kolejne nieuprawnione pomówienie przez pracownika Zespółu The Settlers Online, bo każdy grający w jakiekolwiek gry online wie, ze push to metoda nieuczciwego wzbogacania się graczy kosztem słabszych kont. Push zachodzi wtedy, gdy surowce z konta o mniejszej ilości punktów są wysyłane na konto gracza o większej ilości punktów. A ja pomagałem graczom zaczynającym grę. Nie ma więc mowy o łamaniu regulaminu z powodu push. Dobrym zwyczajem jest, że „silniejsi” gracze pomagają słabszym na początku ich gry i to w większości gier online. Jest to również czynnik wychowawczy w stosunku do młodzieży (i nie tylko). I tak czyniłem ja i inni gracze w gildii. O powyższym poinformowałem pracowników Zespołu. Na moje kolejne prośby odblokowania kont pracownicy Zespołu The Settlers Online nie reagują. Udają, że ich nie ma.

    WARUNKU KORZYSTANIA Z USŁUG UBISOFT jasno określają tryb postępowania w przypadkach usunięcia konta. Administratorzy Zespółu The Settlers Online nie dopełnili opisanego w pkt. 16 warunku: …UBISOFT może zawiesić lub zamknąć Konto Użytkownika i zakończyć możliwość korzystania przez Użytkownika z jednej lub większej liczby Usług lub części Usługi, w każdym czasie, automatycznie i bez konieczności uzyskania w tym zakresie decyzji sądu, po wysłaniu e-mailem lub pocztą formalnego wezwania do zaprzestania naruszeń lub przedstawienia dowodu, iż wezwanie do zaniechania zostało zlekceważone przez okres piętnastu (15) dni kalendarzowych… Żadnego ostrzeżenia, że w jakikolwiek sposób łamię przepisy gry, nie otrzymałem.
    Wszystko to wygląda tak, że nałożono na mnie zakaz grania i dopiero potem zaczęto sztukować zarzuty pod moim adresem.
    Jeśli ktokolwiek z Szanownych Forumowiczów zna sposób na odzyskanie gry, proszę o pomoc.

    WAŻNE - PRZECZYTAJ!
    (wyciąg z warunków korzystania z usług UBISOFT)

    WARUNKU KORZYSTANIA Z USŁUG UBISOFT

    ...pkt 16.

    Usunięcie Konta z inicjatywy UBISOFT.
    UBISOFT może zawiesić lub zamknąć Konto Użytkownika i zakończyć możliwość korzystania przez Użytkownika z jednej lub większej liczby Usług lub części Usługi, w każdym czasie, automatycznie i bez konieczności uzyskania w tym zakresie decyzji sądu, po wysłaniu e-mailem lub pocztą formalnego wezwania do zaprzestania naruszeń lub przedstawienia dowodu, iż wezwanie do zaniechania zostało zlekceważone przez okres piętnastu (15) dni kalendarzowych, lub bez wypowiedzenia jeżeli obiektywnie naruszenie nie może zostać usunięte, jeżeli zostanie potwierdzone lub jeżeli UBISOFT posiada uzasadnione podstawy, aby sądzić, iż:
    • Użytkownik twierdzi, że jest inną osobą lub podmiotem lub mylnie przedstawia swoją tożsamość,
    • Użytkownik nie przestrzega Warunków lub innych specjalnych warunków odnoszących się do konkretnej Usługi lub Usług,
    • Użytkownik narusza obowiązki prawne lub umowne;
    • Użytkownik narusza prawa autorskie,
    • Użytkownik zachowuje się niewłaściwie lub niezgodnie z przyjętymi normami w ramach Usług, włączając w to, bez ograniczeń, zachowanie na Forach,
    • konto Użytkownika było nieaktywne przez okres dłuższy niż sześć miesięcy i Użytkownik nie ma dostępu do płatnych funkcjonalności,
    • lub z jakiegokolwiek innego powodu.
    Jeśli Użytkownik ma więcej niż jedno Konto, UBISOFT zastrzega sobie prawo do usunięcia wszystkich utworzonych kont.
    Ostatnio edytowane przez brzydle ; 29.07.2013 o 20:48

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.06.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no i ...

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez brzydle Zobacz posta
    (...)

    WAŻNE - PRZECZYTAJ!
    (wyciąg z warunków korzystania z usług UBISOFT)

    WARUNKU KORZYSTANIA Z USŁUG UBISOFT

    ...pkt 16.

    Usunięcie Konta z inicjatywy UBISOFT.
    UBISOFT może zawiesić lub zamknąć Konto Użytkownika i zakończyć możliwość korzystania przez Użytkownika z jednej lub większej liczby Usług lub części Usługi, w każdym czasie, automatycznie i bez konieczności uzyskania w tym zakresie decyzji sądu, po wysłaniu e-mailem lub pocztą formalnego wezwania do zaprzestania naruszeń lub przedstawienia dowodu, iż wezwanie do zaniechania zostało zlekceważone przez okres piętnastu (15) dni kalendarzowych, lub bez wypowiedzenia jeżeli obiektywnie naruszenie nie może zostać usunięte, jeżeli zostanie potwierdzone lub jeżeli UBISOFT posiada uzasadnione podstawy, aby sądzić, iż:
    (...)
    lub z jakiegokolwiek innego powodu.
    (...)
    Bo Cie nie lubią.

    Już raz pisałem na ten temat ale wątek został skasowany więc powtórzę:
    Dopóki nie będzie instancji odwoławczej od decyzji supportu będziemy mieli takie kwiatki.
    Od ostrzeżenia za wyraz "murzyn" a powinno być "afroamerykanin" (to nie żart, to polskie forum) po taki przypadek jak z Tobą.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.01.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pięknie witaj w klubie ale nie chodzi o banowanie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.