Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Nowy w grze

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.05.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Nowy w grze

    Witam, gram 3 dzień, 17 level jak na razie i nie bardzo się orientuję jak poprowadzić swoją wioskę, chociaż gra sprawa mi przyjemność, to chciałbym to połączyć z efektywnością, więc może ktoś mi doradzi co zmienić, co dodać/usunąć. Moje włości prezentują się w ten sposób :


    Chata Drwala (iglaste) 11
    Tartak (iglaste) 3
    Chata leśnika (iglaste) 1
    Piec do wytopu miedzi 2
    Miecznik (brąz) 4
    Dom 6
    Magazyn 2
    Gospodarstwo 7
    Pole Pszenicy 7
    Warsztat Piwowara 2
    Warsztat Smolarza 5
    Kopalnia Miedzi 6
    Piekarnia 1
    Warsztat Kamieniarza 7
    Warsztat Kamieniarza(Marmur) 1
    Dom Władyki
    Koszary
    Tawerna
    Garnizon
    Magazyn Prowiantu 1
    Warszta Ślusarza 4
    Studnia 2
    Łuczarz 2
    Młyn 2
    Chata Rybaka 1
    Tartak (liściaste) 3
    Chata Drawala (liściaste) 3
    Chata Leśnika (liściaste) 1

    Mam jeszcze 9 pozwoleń.

  2. #2
    MG1988PL
    Ja ci tylko mogę dać link do drzewka technologicznego

    http://elderwraith.deviantart.com/gallery/35411569

    Tam masz co czego potrzeba.

  3. #3
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    Zdecydowanie wiecej chat lesnika, bo zaraz w ogole drzew nie bedziesz mial. Tak ok. 3lesnikow na 2 drwali. Poza tym pewnie wiecej studni (te nie zabieraja pozwolen tylko ludzi) i piekarnie, jesli chcesz miec szybciej osadnikow. To tak na szybko.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pierwsze co zauważyłem to masz za mało leśników iglastych a tak poza tym to stawiaj wszystkie budynki jak najbliżej magazynów

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar Afrobabka
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wejdz sobie w poradniki, znajdz poradnik zagospodarowania wyspy i popatrz czego ile powinno byc zeby bylo efektywnie.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kfiatek6 Zobacz posta
    Zdecydowanie wiecej chat lesnika, bo zaraz w ogole drzew nie bedziesz mial. Tak ok. 3lesnikow na 2 drwali. Poza tym pewnie wiecej studni (te nie zabieraja pozwolen tylko ludzi) i piekarnie, jesli chcesz miec szybciej osadnikow. To tak na szybko.
    Jak piekarni więcej to odrazu młynów więcej i gospodarstw albo ulepszaj budynki do kolejnych poziomów powoli

  7. #7
    Osadnik Awatar Baranicomber
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Kolonia
    Ciężko powiedzieć co usunąć, dodać, wcześniej trzeba było pytać ile czego zbudować
    masz zdecydowanie za mało leśników iglastych. nie potrzebnie postawiłeś tyle gospodarstw (potem Ci się przydadzą wiec szkoda burzyć ale teraz za dużo)
    Jak ja zaczynałem to miałem coś takiego:
    1 miecznik brąz (2 lvl) bo była misja z ulepszeniem budynku
    około 5 ślusarzy
    na to miałem chyba 6 piecy do brązu (albo 5 trochę karmiłem wiec nie pamiętam)
    chyba 12 kamieniarzy
    około 12 tartaków iglastych
    chyba 9 drwali i 12-14 lesnikow.
    1 browar
    1 piekarnia (do odnowy rybek)
    2 młyny i chyba 5 gospodarstw

    Nie bój sie stawiać tych tanich budynków (10 narzedzi ) bo to jest jak za darmo najwyżej potem zburzysz
    oczywiście domki, smolarnie itp tak żeby wykorzystać limit
    trochę rybaków też się przyda.

    Po co tyle tartaków i kamieniarzy? A po to żeby jak już się rozwinę do 17 lvl zamieniać to na marmur i deski liściaste (w magazynie prowiatu).
    Jak zapewne wiesz nie tak łatwo postawić pierwszego kamieniarza do marmuru i także wolno robi. W momencie jak już będziesz mieć wiecej budynków zaawansowanych pozbędziesz się tych słabszych zostawiając max 1 tartak iglasty i 1 kamieniarza.

    A i jak zdobędziesz 19 lvl to domki wypad a stawiasz rezydencje.
    Inteligentni ludzie robią inteligentne rzeczy żeby głupi ludzie mogli być jeszcze głupsi...

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.