Zamknięty wątek
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 84

Wątek: SYSTEM WALKI RUNDY, widoczny problem.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

    SYSTEM WALKI RUNDY, widoczny problem.

    Witajcie, skoro system walki z bandytami jest turowy i jeśli ja wykonuje ruch jako pierwszy to w sytuacji gdzie atakuje w pierwszej turze i zabijam wszystkich ( co wynika z wizualizacji raportu), to mimo zabicia wszystkich w 1 turze, bandyci posiadają ruch i wybijają część mojej armii.
    Jak dla mnie jest to trochę nie na miejscu.
    Inna sytuacja gdy w mojej turze atakowania nie zabije wszystkich zostaje kilku to te kilka jednostek atakuje moją armię a tu jest niestety inaczej.
    Moje pytanie jest następujące, czy to w przyszłości ulegnie zmianie czy nadal za każdym razem nawet jeśli mam 100x większą armię od bandyty to mimo wszystko poniosę straty?

    Pozdro

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jest turowy ale nie wykonujesz ruchu jako pierwszy. Wszystkie jednostki twoje i przeciwnika o takiej samej inicjatywie atakuja w tym samym momencie i w tym samym momencie sa im podliczane straty.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeliby było tak, że po zabiciu danej jednostki, wróg już ich nie wykorzysta, to byłoby stanowczo za łatwo.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bardziu Zobacz posta
    Witajcie, skoro system walki z bandytami jest turowy i jeśli ja wykonuje ruch jako pierwszy to w sytuacji gdzie atakuje w pierwszej turze i zabijam wszystkich ( co wynika z wizualizacji raportu), to mimo zabicia wszystkich w 1 turze, bandyci posiadają ruch i wybijają część mojej armii.
    Jak dla mnie jest to trochę nie na miejscu.
    Inna sytuacja gdy w mojej turze atakowania nie zabije wszystkich zostaje kilku to te kilka jednostek atakuje moją armię a tu jest niestety inaczej.
    Moje pytanie jest następujące, czy to w przyszłości ulegnie zmianie czy nadal za każdym razem nawet jeśli mam 100x większą armię od bandyty to mimo wszystko poniosę straty?

    Pozdro
    Nic tylko się podpisać pod tym postem ale taka specyfika tej gry ...

  5. #5
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A wyobraźcie sobie chłopaki że to bandyci mają ten wasz upragniony pierwszy ruch(bo czemu niby gracz ma go mieć) i wybijają wam całą zbieraną kilka dni armię. To dopiero by się puacz zaczął

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No ale wtedy każdy wie że Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w ......

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez spyderek Zobacz posta
    A wyobraźcie sobie chłopaki że to bandyci mają ten wasz upragniony pierwszy ruch(bo czemu niby gracz ma go mieć) i wybijają wam całą zbieraną kilka dni armię. To dopiero by się puacz zaczął

    Niekoniecznie. My mamy pierwszy ruch bo to MY atakujemy obóz że tak to ujmę "Z zaskoczenia". Atakuje ten kto pierwszy atak zaczął.

    Raczej ciężko mi wyobrazić sobie sytuacje w której FBI wpada do domu bandytów, stają w kółko i grają w marynarza aby ustalić kto pierwszy atakuje

  8. #8
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tommy88pl Zobacz posta
    stają w kółko i grają w marynarza aby ustalić kto pierwszy atakuje
    dlatego też w obecnym systemie obie strony walczą jednocześnie

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez spyderek Zobacz posta
    dlatego też w obecnym systemie obie strony walczą jednocześnie
    No i to jest błąd bo jasno wynika z tego co widzę że po moim ataku wróg nie posiada już jednostek bądź posiada ich mniej.

    A przecież trupy nie potrafią atakować...

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No dokładnie zgadzam się z kolegą Tommy88pl ..
    Rozumiem że ze względu na specyfikę gry rozwiązanie takie jakie jest spowalnia postępowania graczy i wymusza pewne zachowania no ale nie da się ukryć że jest o lekko bez sensu zwłaszcza jak ktoś mówi że atakują dwie strony w tym samym czasie jeśli tak to poco ta cała animacja powtórkowa zróbcie prosty system twoja armia ma tyle punktów wróg ma tyle odejmujemy jedną wartość od durniej i ten kto jest na plusie wygrywa !

Zamknięty wątek
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.