Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Podbijanie wyspy - sektor 3

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Podbijanie wyspy - sektor 3

    Witam,

    z góry przepraszam, jeśli taki temat istnieje, a tym bardziej jeśli znajduję się w nim rozwiązanie.


    Nie wiem jak było wcześniej, bo przeniosłem się z jednego serwera na drugi i zacząłem grę od nowa, ale w czasie podbijania wyspy, a dokładniej sektora 3 trzeba zaatakować jedną osadę średnią z sektora 6. Znalazłem taki wątek na angielskim forum, ale tam nie znalazłem rozwiązania. Gdyby zaproponowane przeze mnie poniższe rozwiązanie było dobre można pokusić się o przetłumaczenie wiadomości i umieszczenie również tam.


    Otóż moja propozycja polega na blokowaniu. Stawiamy dwa obozy tak jak na zdjęciu. Puszczamy 1 Rekruta na obóz średni z sektora 6 i klikamy atak z Obozu 2 na cel w sektorze 3 który w danej chwili chcemy zaatakować. Gdy generał z Obozu 1 dojdzie do wskazanego na zdjęciu miejsca (4 chorągiewka za drzewem) puszczamy atak. Sprawdzałem dwa razy i czasu spokojnie starcza na ominięcie obozu z sektoru 6. Taktykę można stosować przy podbijaniu obozów 4, 5, 6 (przywódcy) w sektorze 3.




    Jeżeli komukolwiek to pomoże lub okaże się skuteczne to myślę, że można to dodać do tego tematu dotyczącego poradnika podbijania wyspy.

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nieodpowiedni dział, przenoszę do propozycji poradników, a autorowi propozycji proponuję o kontakt z autorem poradnika podbijania wyspy.

    Pozdrawiam
    MOD_Zakrecony

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Może masz sposób na pokonanie przywódczyni bandytów -podchodzę 5 raz /z bronią ze stali-mam 31lvl/ i utknąłem nic nie mogę na nią poradzić:C

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Proponuję dla tych, którym się nie śpieszy podbicie tego sektora troszkę inne rozwiązanie.
    Ale najpierw drobna uwaga do podbicia sektora "7-go"
    INFORMUJĘ, IŻ SCREENY BYŁY ROBIONE NA SERWERZE TESTOWYM !!!
    W nowym sposobie poruszania w sektorze 7 można pominąć obóz 2, atakując w kolejności (porównując do poradnika Poznańczyka)
    - obóz 1
    - obóz 4
    - obóz 3, trzeba zaatakować przywódcę, następnie obóz 3 przechwyci nam generała, a po walce wycofać wojsko.
    - przywódca

    Sektor 6

    Po podbiciu sektora 7-go przeprowadzamy atak na przywódce w sektorze 6, rozwalając dwa obozy po drodze.



    Następnie przestawiamy generała w pozycję oznaczoną literą W w prawym dolnym rogu i przeprowadzamy atak na sektor 3.

    Sektor 3

    Atak przeprowadzamy z pozycji W.
    Na screenie dodatkowo pokazane są pominięte obozy od 1-4, które pomijamy dzięki temu, że nie atakujemy dołem.



    To tylko propozycja. Pozdro
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 24.08.2012 o 16:40

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    krotos666 ta opcja bedzie dobra jak wprowadza nowe misje za exp bo obecnie bedzie ciezko podbic 7 z 20 lvl. ale po wprowadzeniu misji za exp bedzie o wiele latwiej i twoja opcja bedzie bardzo przydatna

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.