Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Wątek: Blokada czatu do czasu przejścia samouczka.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat

    Blokada czatu do czasu przejścia samouczka.

    Witam

    Zapewne nie raz spotkaliście się z ludźmi, którzy zadają pytania, na które bez problemu można znaleźć odpowiedź w samouczku. Również są tacy, którzy omijali lekcje języka polskiego i zadają pytania typu "gdzie zrobic pul misek'.
    Na czacie padł pomysł, żeby ludzie, którzy nie przeszli samouczka nie mieli dostępu do czatu ogólnego co zminimalizowałoby kretyńskie pytania. Kanał pomoc byłby dla tych ludzi otwarty i ktoś ze stoickim spokojem i cierpliwością mógłby im pomóc.
    Wyeliminowało by to także spamerów, którzy robią osobne konta tylko po to żeby bluzgać.
    Czekam na rozważenie pomysłu, nie mojego, nie pamiętam kto to zaproponował ale podziękowania należą się mu jeśli by to przeszło.

    Krzyżan1922

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Podpisuje się pod tym.

  3. #3
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat
    Popieram

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    bardzo dobry pomysl potwierdzam i pozdrawiam

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Jako że pomysł padł z moich ust, nie pozostaje mi nic innego, jak się pod nim podpisać

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja jestem na nie.

    1) To tylko gra, jak chcecie sobie siedzieć na czacie macie Chaterie.
    2) Jest Samouczek, ale niektore rzeczy są mowione dopiero na wyższych levelach, poza tym ludzie też mają różne mentalności na różnych poziomach, po chacie widać, że niektorzy mając nawet 20 zachowują sie, jak się zachowują.
    3) Moim zdaniem niepotrzebne ograniczanie ludzi, a w dodatku jak na gre MMO, która praktycznie nie wymaga i tak i tak udziału innych graczy, praktycznie ukraca to jeden z niewielu aspektow spolecznych.

    Normalnie macie ciśnienie na tym kanale, jak nie wiem. Nikt wam na sile nie czyta, a od PW jest PW... :P

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    To się zdecyduj z argumentami bo najpierw piszesz, ze jak chcemy pogadać to mamy czaterie, żeby później napisać, że czat to jest z niewielu aspektów społecznych.
    Może u Was jest spokój, ale u nas jest za***iście mega wielki syf jeśli chodzi o trollowanie.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Popieram, trollom mówimy nie.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Totaly agree !! ( TAK )

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Dobry pomysł

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.