Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Nowy wymiar do zasiedlenia....

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar LazyDragon91
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Nowy wymiar do zasiedlenia....

    Już od dwóch miesięcy dziennie (a może nawet częściej) wchodzę na stronę TSO z bezgraniczną nadzieją, że ujrzę na niej w końcu ten długo wyczekiwany post. Informację na temat pojawienia się nowego wymiaru do zasiedlenia.
    W międzyczasie próbowałem wielu innych produkcji przeglądarkowych (w tym np anno online).
    Nic mi nie podchodzi tak jak podeszło mi TSO... Niestety obecna sytuacja nie zachęca do rozpoczęcia nowej gry. Dlaczego?

    - Serwery są przepełnione,
    - Gospodarka obecnych światów jest już na poziomie na którym świeży gracz nie ma najmniejszych szans się rozwinąć,
    - Na obecnych serwerach miały miejsca różnorakie eventy, nowi gracze na półrocznym serwerze którego zaludnienie wynosi 80 czy 90% są znacznie bardziej upośledzeni aniżeli ludzie bawiący się od początku danego świata.

    Ostatnie serwery były dodane pół roku temu, dodajcie w końcu jakieś nowe światy !

    Dajcie wreszcie nam, czekającym, możliwość dołączenia do wspaniałej zabawy jaką jest świat TSO, abyśmy ramię w ramię z nowo poznanymi sprzymierzeńcami mogli zacząć rywalizację z nieprzyjaciółmi, na nowym serwerze.
    ~Devmox
    W oczekiwaniu na nowy serwer....

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    Ja powiem tak: na każdym serwerze pojawiają się nowe miejsca dla nowych graczy, poza tym serwer który dłużej istnieje ma lepsze szanse dla świeżych graczy, gdyż ceny za surowce są dużo bardziej przystępne.
    Poza tym zdecyduj się czy jesteś LadyDragon91 czy Devmox bo tu jakieś rozdwojenie jaźni widzę :P

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar LazyDragon91
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ceny za surowce...
    Monet już nigdy nie zarobimy przy takim rozjechanym rynku :P A monety są bardzo potrzebne do rozwoju konta - co mi po reszcie śmieci które będę sobie i tak sam produkował/zdobywał powolutku? :P
    Nigdy nie zdobędziemy rozdanych bonusów, klejnotów i nagród epizodycznych z minionych eventów.
    Co się przekłada w moich oczach na ZNACZNE upośledzenie względem innych graczy...

    Jaką Ci to robi różnicę mój drogi 10-lat-starszy przyjacielu czy Devmox czy Dragon? ;d
    W oczekiwaniu na nowy serwer....

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pragnę przypomnieć, że każdy gracz moze posiadać tylko jedno konto w danej wersji językowej. Tak więc jeśli chciałbyś/chciałabyś założyć konto na nowy serwerze to niestety stare konto do kasacji co raczej nie jest dobrym pomysłem.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  5. #5
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Mozesz sobie zalozyc nawet kilka kont - w roznych wersjach jezykowych i startowac tam od nowa

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeżeli rozpoczniesz grę na nowym serwerze gdzie ceny towarów będą kosmiczne czy wystartujesz na jakimś starszym to bonusy będą takie same i w tych samych odstępach eventowych.
    Ale, każdy serwer ma swoje plusy i minusy. Jeżeli masz zamiar wydawać kasę na kleje to lepiej jest rejestrować się na starym ponieważ ceny np. Młynu wodnego są o jakieś 20% wyższe. Wiec więcej zarobisz. Jeżeli planujesz sprzedawać surowce aby rozbudować swoją wioskę to na pewno będzie lepszy nowy świat, z tym że jak już będziesz miał 40lvl to chciałbyś się przenieść na stary serwer aby mieć tańsze surowce do budowy kopalń złota itd.
    I tak źle i tak nie dobrze.

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar LazyDragon91
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zakręcony, tak właśnie chcę zrobić :P Mam przygotowane drugie konto uplay i jak wyjdzie nowy serwer, obecne usuwam a tamtym się rejestruję.

    Piotru, kosmiczne ceny na nowych serwerach ustala ten kto ma surowce. Jak zaczniesz grać od razu to będziesz właśnie tym który za każde pierdoły, deski, kamienie będzie zbierał grube ilości monet - które są praktycznie najważniejszym surowcem w grze. Nie mam zamiaru wbijać na stary serwer i wymieniać realnej kasy na próby "wrównania" się w poziom.

    Chciałbym się w końcu doczekać :P
    W oczekiwaniu na nowy serwer....

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    aaa czyli najzwyklejsza pazernosc... Chcemy sie poczuc bosem... choc przez chwile... Tylko nie zapomnij ze kazdy ktory troche kasy wlozy i tak Cie przegoni i tak.. Czyli za pare miechow znowu bedzie lament... Mamo.. ja chce nowy serwer.. buuuuu...

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar LazyDragon91
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez robson241 Zobacz posta
    aaa czyli najzwyklejsza pazernosc...
    Co Ty z gimnazjum się urwałeś?

    Cytat Zamieszczone przez robson241 Zobacz posta
    Chcemy sie poczuc bosem...
    A o co chodzi w każdej grze? O ranking :P Gry polegają na współzawodnictwie.. 'poczuć się bossem' - być top ileśtam ^^ oczywiście, że o to chodzi.

    Sam trochę inwestuję zawsze w gry który mi się podobają i na których mogę się zatrzymać na troszkę dłużej
    A tutaj kasą nie koniecznie wszystko można zdobyć Chociaż i tak bardzo dużo.
    W oczekiwaniu na nowy serwer....

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Ta.. to pokaz mi ten ranking.. Te wspólzawodnictwo...

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.