Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Wątek: Kopalnia klejnotów

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    143
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Kopalnia klejnotów

    Podczas aktualizacji 21.06.2012 ( za tydzień) pojawi się nowy budynek:

    Kopalnia klejnotów

    Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Kopalnia klejnotów.jpg, 
wyświetleń: 1694, 
rozmiar: 20.6 KB, 
ID: 415.

    Koszt 20000 klejnotów (serwer testowy) bez limitu.

    Całkowite wydobycie w dowolnym miejscu na wyspie to 40000 klejnotów co 13 minut jeden klejnot.
    "Kopalnia klejnotów nie może być ulepszana, premie również nie mogą być na niej uaktywniane"

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Hmm.. Normalnie po przeliczeniu wyglada to na wysoko oprocentowaną obligacje Wyczerpanie zasobu klejnotów nastąpi po... 361 dniach

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No bardzo jestem ciekawa cen tych nowych wynalazków (kopalni klejnotów i niewyczerpanej kopalni miedzi) na naszym serwerze. Oglądałam je na serwerze testowym, obie kosztowały 20000 klejnotów i naprawdę długo się zastanawiałam skąd pomysł na takie ceny i po co ktoś miałby płacić tyle kasy. Inwestycja w grze online, która zwraca się po pół roku, a zyski daje po roku, to jak na mój gust trochę przesada. Kopalnia miedzi ma kosztować 20x tyle co manufaktura recyklingowa, chociaż pełni podobną funkcję- niby byłoby wygodnie mieć 3 niewyczerpane kopalnie miedzi na 5 lvl, ale nie za tą cenę. Na forum testowego ludzi baardzo narzekali- ciekawa jestem, czy BB weźmie to pod uwagę i ceny zmieni No i jeszcze zdąży naprawić bugi, które te budynki na razie mają, zanim je zaimplementuje tutaj.
    Natychmiastowy upgrade budynków też niby fajny, ale straszliwie drogi na wyższych poziomach. Za to bardzo mi się podobały nowe funkcjonalności budynków

  4. #4
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    13 minut 9 sekund

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też nie rozumiem tej rozbieżności cen pomiędzy manufakturą a niewyczerpalną kopalnią miedzi. No i dosyć pesymistycznie podchodzę do kopalni klejnotów.
    Bez możliwości ulepszenia ta inwestycja raczej nie ma sensu. Zbyt długo się będzie zwracać.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ta cała kopalnia to jakiś poroniony pomysł.

    Kiedyś wyliczyłem ile taki "cwaniak" zarobi na takiej kopalni ale temat został usunięty.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    143
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jandzon Zobacz posta
    Bez możliwości ulepszenia ta inwestycja raczej nie ma sensu. Zbyt długo się będzie zwracać.
    Będzie się opłacać.
    Po pół roku mamy 20k klejnotów za które kupimy drugą kopalnię. Po roku mamy wydobyte 40k i kopalnię z 20k klejnotami.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Naprawdę myślisz, ze za rok ciągle będziesz grać w Settlersów?
    Skąd wziąć tyle klejnotów, żeby w ogóle postawić kopalnie?

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    143
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Setki a może tysiące Graczy kupi klejnoty i będzie dobrze się bawić.

  10. #10
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie za bardzo rozumiem sensu takiej inwestycji ,po pierwsze zakup dla wąskiej grupy graczy ( o ile nie będzie można kupić klejnotów na handlu ) po drugie dostajemy co 78min 6 klejnotów czyli na oko jakieś 100+/- na dzień wszystko ładnie i pięknie tylko na co wydać te klejnoty ?? w przypadku gdy nie można poszerzyć wyspy taka zabawa na dłuższą metę jest bezsensowna a handel rezydencjami etc. z czasem stanie się mało atrakcyjny już lepszym rozwiązaniem było by gdyby odkrywca co jakiś czas znajdował np 10 szafirów (5% chance ) i mieli by z tego frajdę wszyscy szczęściarze , Kopalnia miedzi fajny pomysł ja bym proponował dodać cenę alternatywną w monetach .
    Ostatnio edytowane przez Wolf43211 ; 16.06.2012 o 01:25

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.