Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Przygody dropy/sloty a znikający gracze

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Przygody dropy/sloty a znikający gracze

    Witam.

    Chciałbym poruszyć temat "wymiany/sprzedaży" dropów i tym samym poznać zdanie i opinię innych graczy.

    Pytanie (problem) jest prosty: Jak długo czekacie, aż zaproszona osoba przeprowadzi atak?

    Wiadomo, iż po wysłaniu zaproszenia, kiedy nie zostanie ono zaakceptowane i "wisi" musi upłynąć 8 godzin, aby zaproszenie wygasło (i tutaj nie ma żadnej możliwości podjęcia jakiejkolwiek akcji).

    Natomiast, co w przypadku, kiedy gracz przyjmuje zaproszenie i... na tym koniec?
    - zapomina wysłać generała...
    - wysyła generała, ale nie atakuje...

    Co wtedy? Jak długo czekacie przed zakończeniem przygody? Problem ten ma szczególne znaczenie dla przygód wieloosobowych i dotyka zwłaszcza tych graczy, którzy posiadają premium i chcieliby wziąć udział w jak największej ilości przygód.

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Wtedy czekam godzine max i koncze przygode ^^
    Jego wina ze nie pilnuje interesu

  3. #3
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Ja myślę, że godzina to max.
    Sama miałam ostatnio taką sytuację, że kupiłam dropa wysłałam gienka i sobie poszłam na obiad i najzwyczajniej zapomniałam atak puścić.
    Przychodzą, a gość zakończył przygodę, no trudno moja wina, a gościowi się premium kończyło.

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Jeżeli chcecie się w takie coś bawić to podczas "sprzedaży" poinformować o tym fakcie, że przyjmuje do wiadomość iż do 1h ma czas na wykonanie ataku a jak nie wykona to ma po dropie. A tak bardzie po prawnie to oddać np: 1/4 ceny dropa temu co ataku nie wykonał jeżeli powie czemu nie wykonał ataku.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @WuDwaKa mnie się zdażyło nawet jeden dzień czekać, ale uważam że jak komuś się spieszy, to ma prawo zakończyć po godzinie, zwłaszcza jeśli na handlu pisze, że sprzedaje szybki loot - żadnych gwiazdek do tego dodawać nie trzeba.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.