Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Okradać Bogatych - ostatnie 3 obozy wersja dla niecierpliwych

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowy Świat

    Okradać Bogatych - ostatnie 3 obozy wersja dla niecierpliwych

    Witam

    tak sobie czekałem na wojo które dojdzie i w między czasie znalazłem miejsce z którego można zlikwidować ostatnie 3 obozy bez likwidowania wcześniejszej strefy by mieć dojście. Wersja poznańczyka to G6 (15-17). By móc tak ustawić się generałem trzeba zlikwidować wcześniej jeden obóz (g7) zaraz nad strefą lądowania (ja akurat zawsze go na początku robię).

    ustawienie garnizonu:


    Aby zniszczyć pierwszy obóz to atak wykonujemy na przywódce lub obóz tylni. Pierwszy z nich przejmie gienka. Po zwycięstwie wycofujemy go.

    jak widać pułapki dalej są aktywne (więc się je ominęło):





    Ostatnie dwa ataki już nie kolidują z pułapkami więc spokojnie je wykonujemy.





    Tak więc jak się komuś spieszy może skorzystać

    pozdro
    Ostatnio edytowane przez EX_Dante ; 05.12.2015 o 15:56 Powód: Wygasła grafika

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    podepne sie pod temat.

    widzial ktos gdzies blok na tego przywódce powyżej?
    ja blokuje obozy 15-16 atakując przywodce puszkarzami (2 rundy) ale troche na oko wiec pewnie niepotrzebnie ryzykownie (ataki robie normalnie od lewej strony).,
    chodzi mi o momenty puszczania gienków.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    atak na te obozy można zrobić tak
    50R 1EZ 199K atak wysłać na obóż 2 generał zniszczy dwa obozy bez wracania strata niecałe 50R

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja to robię teraz w taki sposób:


    1. Generał A na obóz dolny prowadzi 2E 130K (min. 7 rund).
    2. Kiedy minie żółte kółko na mapie, wysyłam generała B na obóz górny z 1R 99K (min. 7 rund).
    3. Kiedy minie żółte kółko na mapie, wysyłam generała W (ja mam tylko szybkiego) na przywódce z 75R 75E 50P (2 rundy).

    Teraz wychodzi to bezpiecznie bo generałowie przeskakują, nie wiem jak będzie po naprawie.



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.