Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: 38% do przodu mimo konserwacji :D

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Słoneczny Gród

    38% do przodu mimo konserwacji :D

    Super sprawa i jakie zgranie pozwalające wbić prawie 40 % wykonanych przygód KŚ w nocy podczas konserwacji. Chylę czoło

    http://forum.thesettlersonline.com/t...t-Board./page2

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    Andy Kozakow. moja nie szprechać po niemiecki, więc nie wiem co tam jest napisane? możesz przetłumaczyć? czy może tez nie posługujesz się na tyle biegle językiem naszych zachodnich sąsiadów?
    poza tym adresy Ci się pomyliły od kontaktu z supportem masz odpowiedni formularz, a tu jest taka sobie tablica ogłoszeń uzytkowników dla uzytkowników

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Właśnie dobrze jakby ktoś to poczytał kto zna niemiecki
    tłuamczenie gogle
    Rejestracja
    grudzień 2011
    Wiadomości
    326
    świat
    Sparkling góra

    Drodzy gracze DSO

    Dziś rano poznaliśmy niektórzy gracze Globalnego Mountain Sparkling 6 i przedyskutować, czy chcemy, aby spróbować ponownie, jako przedwczesnego zakończenia WU-ATs wpływa dobrze.
    Większość obecnych było spróbować się wyraźnie przeciwko niej, w tym ja. Niektóre z tych graczy, którzy grają bardzo poświęcony Wu, jednak postanowiliśmy spróbować, aż do wieczora.
    Gdyby nie to, do błędu, będziemy więc ponieśli znaczne spadki wzrostu.
    I co się stało?
    Chociaż niektórzy z zawodników, którzy grają najbardziej WUS odegrały wariant zakończenia, a tym samym nie faktycznie nie zostały policzone, doświadczyliśmy ogromny wzrost wzrostu!
    W ciągu 5 godzin mamy wzrosła (dla nas) niesamowitą 8,4%. I w tym miejscu wielu graczy zostały umieszczone z nami i kilka przygód nie zostały policzone, ponieważ zostały one zerwane.
    W poprzednich skoków zwykle 3 do 5%-punktów (oraz w dłuższych odstępach czasu), że jest to absolutnie w moich oczach Sensowne!
    Jest to dla mnie osobiście, dowód wystarczy
    ) bug istnieje!
    b) bardzo mało graczy (gildia jazda zupełnie!) może mieć ogromny wpływ na ranking!

    Myślę, że tak o tej serii zdarzeń.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    no i przeczytaj proszę to co Ci google przetłumaczyło ... dla mnie to zlepek, pobieznie przetłumaczonych słów, a z takiego zlepku ja wniosków wyciągac nie mam zamiaru, bo to tak jakby sąd skazywał ludzi za to co Kowalska usłyszała, że Nowakowej powiedziała Goździkowa o kimś tam jeszcze... zabawa w głuchy telefon i nic więcej

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @AndyKozakow: [DEL]A dla mnie zerem jesteś ty.[DEL] Albo nie, ochłonołem. Ale i tak uważam, że to głupie. Bo:
    1) Jeżeli to faktycznie bug, to jest to tylko bug, a nie jakieś oszustwo BB (inaczej by poinformowali swoich, a z listu wynika, że ci sami do tego doszli).
    2) Rzucasz mięsem na podstawie samych przypuszczeń.
    3) BB poprzez Xaara się wypowiedziało, i twierdzą że bugu nie ma. Jeśli to prawda, to wychodzi na to, że Niemcy są po prostu lepszymi graczami od nas. Tak nie możesz tego znieść?
    4) Musiałem czytać twoje posty po dwa razy, bo nie umiesz interpunkcji używać (już nie mówię o ortografii, bo od takich ludzi nie ma co za wiele wymagać).
    Ostatnio edytowane przez Mailosz ; 18.12.2012 o 19:47

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    pięknie
    cwaniaki

    no to teraz Suport ma "zgryz"
    a i tak NIC z tym nie zrobią mają nas w duu.. i tak to się skończy
    jak zwykle uczciwość nie popłaca HAHAHAHA

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hehe ta bug jest (znowu domysły) a Niemcy są takie "matoły" że przy naszych 100% oni mieli raptem o 10% więcej. Ludzie dajcie spokój z tym bugiem bo go nie było i nie ma na to żadnych dowodów poza głupim gadaniem. Weźcie sobie do serca ze może to nasza wina bo właśnie przez takie gadanie o pseudo bugu a dodatkowo o to ze Niemcy i nie tylko oni, mogli handlować przygodą wcześniej sporo osób zrezygnowało z robienia tej przygody - bo nie warto, bo nas "dymią" itp. Dlatego zanim zaczniecie szukać winnych gdzie indziej zacznijmy od Siebie
    Ostatnio edytowane przez Riddick1500 ; 18.12.2012 o 19:51

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czoło chylić, a nie bzdury pisać i w dodatku nie na temat

    Zasłużone I miejsce dla serwera który mimo konserwacji dał radę 38 % pociągnąć
    Ostatnio edytowane przez szpilek ; 18.12.2012 o 19:55

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    jutro rano konserwa, więc nie gadać a kto żyw majów bic żeby %% rósł

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    fajnie specjalnie przeniesli na rano zeby 18h robienia kś nam zabrac

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.