Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Geolodzy

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Tuskafka
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Geolodzy

    Czemu geolodzy szukają 4 godziny złoża węgla skoro ja wiem gdzie jest to złoże zanim ich wyślę na ekspedycję?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Dlatego, że tak jest ustawione w grze i każdego ze złóż szukają odpowiednio długo.

  3. #3
    Osadnik Awatar Leouch
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bo wyngiel jest gleboko. jak by nie wiedzieli gdzie jest to by szukali miesiacami

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    poza tym wyngiel jest czarny a pod ziemia jest ciemno

  5. #5
    daveandnokia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    poza tym wyngiel jest czarny a pod ziemia jest ciemno
    hahh, dobre
    a tak na poważnie zobaczysz, jak będą poszukiwać tobie saletrę albo granit, choć jeszcze są niedostępne, ale wtedy to dopiero będzie czekanie... A dwa, możesz skrócić przecież czas poszukiwania:
    1) jak poszukuje ci geolog naciśnij na niego i tam możesz skrócić czas klejnotami
    2) zakup "Wesołego Geologa" w itemshop za klejnoty, poszukuje złóż dwa razy szybciej
    Chyba pomogłem rozwikłać twój problem

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar Tuskafka
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No dobra, dobra... ale to nadal bez sensu, skoro złoża są w tym samym miejscu to dlaczego się wyczerpują? Skoro się wyczerpują to dlaczego nadal tam są? Nawet jeśli przyjmiemy że geolog musi wejść do jaskini i ich poszukać, to czemu zajmuje mu to tyle samo czasu co za pierwszym razem gdy jeszcze nie znałem położenia kopalni? ...Gra oszukuje.

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar gamazin
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tuskafka Zobacz posta
    No dobra, dobra... ale to nadal bez sensu, skoro złoża są w tym samym miejscu to dlaczego się wyczerpują? Skoro się wyczerpują to dlaczego nadal tam są? Nawet jeśli przyjmiemy że geolog musi wejść do jaskini i ich poszukać, to czemu zajmuje mu to tyle samo czasu co za pierwszym razem gdy jeszcze nie znałem położenia kopalni? ...Gra oszukuje.
    Dobrze że przynajmniej pośmiać się można..

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tuskafka Zobacz posta
    ...Gra oszukuje.
    To geolog oszukuje..... cwaniak wie gdzie są pokłady węgla więc idzie sobie w krzaki spać te cztery godziny..... Dobrze ,że Settlersi są tylko płci męskiej bo jakby były kobitki to szukanie węgla trwałoby pewnie z 10 godzin

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jemu płacą za godziny i biedna chłopina chce na utrzymanie żony chociaż węglem zarobić, bo na reszcie surowców go gonią.

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar Tuskafka
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak potrzebuje pieniędzy to ja mu zapłacę więcej, byleby znajdował te złoża szybciej... a nie w spichlerzu się zamknie i nie dość że czekać muszę to jeszcze obżera mi zapasy, o napitku nie wspominając. Zawsze się zastanawiałem dlaczego przychodzą chwiejnym krokiem, myślałem że to ze zmęczenia... ale wyszło szydło z worka.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.