Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Gratulacje!

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat

    Gratulacje!

    Dla servera 06 de, 05 de oraz 01 pl.

  2. #2
    Osadnik Awatar lukasollo
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No gratulacje, gratulacje ale dzisiaj 01PL prześcignie 06de!!!! A tak, dla satysfakcji

  3. #3
    Osadnik Awatar ahoj_zeglarze
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowy Świat
    takze pragne pogratulowac... uczciwie wygrali

    A reszcie osob ktore wierzylo w bajki, w bugi etc. pragne pogratulowac "zdrowego rozsadku" i uwierzenia w bajki... a jeszcze wiekszej ilosci osob ktore uwierzyly i zaspamowaly wszystko aby "anulowac" przygody a jak sie okazalo ze nic to nie daje - zero przeprosin zero informacji aby wszyscy robili do konca (schowali glowy w piasek jak strusie)...

    Naprawde boli ze poraz kolejny ktos inny pokazal ze potrafi grac w grupie co sie akurat tu liczylo.... a jednak tez polski serwer pokazal, ze nalezy robic swoje a nie gadac tylko i prosic......

    Przegrana moze bolec pewno bo mogli handlowac wczensiej - ale i wczensiej maja zakonczony ewent!
    A przyznac sie do bledu i pogratulowac wygranej to juz nie ma kto, bo przeciez "oszukiwali".

    Jakze to polskie poklocic sie powyzywac wprowadzic w blad i szukac dziury w calym!

    BTW: Nie mowie ze BB nie dalo 4 liter bo dalo po calosci, ale jak widze wypisywanie obelg pod adresem niemcow, ze maja weterana w tawernie, i ze wiecej zarbiaja i ich stac na klejki, ze na 6 niemieckiej jest wiecej userow z 50 lvl to normalnie wspolczuje kompleksow i nienawisci!

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja również gratuluję moralnym zwycięzcom tego eventu, bo prawdziwych danych raczej nigdy nie zobaczymy

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U nas jeszcze event trwa u nich jest już koniec prawie.
    Jeszcze dwa dni, więc 1 PL może ich przegonić.
    Zobaczymy za dwa dni

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hababibi radość z faktu że dostaniemy nagrodę jest duża, rywalizacja na równi z niemieckimi serwerami satysfakcjonująca, ale niestety konkurs został tak skalkulowany że wygrana zależała od tego na jaki serwer się trafiło, dlatego "w tej beczce miodu jest jednak łyżka dziegciu".

    Myślę ze gratulacje należą się wszystkim którzy stanęli do walki, zwłaszcza na młodszych serwerach gdzie praktycznie nie było szans na wygraną. Gdyby skalkulowano limit według siły kont na serwerze to może oni by wygrali.

  7. #7
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zdecydowanie brakło zróżnicowania poziomu przygody w zależności od poziomu graczy. Gdyby było rozgraniczenie choćby na 2 grupy, tak jak to ma miejsce w przygodzie świątecznej, wyniki byłyby zupełnie inne. Tutaj wrzucono wszystkich do jednego worka stąd taka przepaść między czołówką a końcówką.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nasz ekspress pędzi dalej,

    a co Helmuty maja weterana w tawernie ?? za ile on tam jest do zdobycia ?

  9. #9
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie wiem czego mam tu gratulować ... bo chyba nie wygranej w taki sposób?

    Żeby zamknąć gęby Polakom Nowa Ziemia dostanie nagrode za niby "łeb w łeb" 100%. A przecież obiecano nam słowami Xaara żeby nie przejmować się opóźnieniem bo to się wyrówna.


    Pytam więc jak można było już dzielić gwiazdki i wygranych, skoro jeszcze sie nie wyrównało ?

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Nie wiem czego mam tu gratulować ... bo chyba nie wygranej w taki sposób?
    Co masz na myśli, bo chyba nie zrozumiałem ukrytego przekazu. Niemieccy gracze są jednymi z najlepszych w Eu, więc ich wygrana nie dziwi. Co do opóźnienia możliwości wymiany KS - trzeba było popatrzeć na handel 5 minut po starcie servera. Tak sobie 'pomagaliśmy'.

    Najsmutniejsze jest to, że na niemieckich forach TSO nikt nie powiedział złego słowa na nas, a tutaj co drugi topic kipi jadem i nienawiścią do naszych kolegów zza zachodniej granicy. Jak widać narodowe kompleksy i warcholstwo wiecznie żywe.

    Szkoda, bo opinia leci po całości a nie wszyscy patrzą zawistnym wzrokiem na cały świat.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.